^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

DZIEŃ ANIOŁA STRÓŻA


Zgodnie z tradycją naszego przedszkola w poniedziałek 3 października 2016r. obchodziliśmy Dzień Anioła Stróża. Z tej okazji odbyło się spotkanie w sali grupy "Kotki",podczas którego dzieci śpiewały piosenki o aniołach oraz rozwiązywały anielskie zagadki. Panie z grupy "Smerfy" i "Kotki" przygotowały krótką część artystyczną dla naszych przedszkolaków, a następnie przeprowadziły pogadankę na temat Anioła Stróża. Dzieci znakomicie wypowiadały się na temat Anioła Stróża i wiedziały jaka on rolę pełni w życiu każdego z nas. Na koniec spotkania dzieci zostały poczęstowane anielskimi ciasteczkami. Ten wyjątkowy dzień upłynął nam w miłej, przyjaznej - iście anielskiej atmosferze.

/Marzena Chudek, Kamila Domka/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój