^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SPOTKANIE Z POLICJANTEM


27 października 2016r.w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie p.Karoliną Błaszczyk. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu. Pani Policjantka przedstawiła dzieciom krótką historyjkę, a następnie wytłumaczyła jak należy zachowywać sie w kontaktach z obcymi ludźmi oraz do kogo mozna zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.
Przedszkolaki z grupy "Smerfy" zaprezentowały krótki występ artystyczny oraz zaśpiewały piosenki o tematyce związanej  z ruchem drogowym.
W podziękowaniu za przybycie wręczyły pani policjant własnoręcznie wykonany medal  z napisem "WZOROWY POLICJANT" oraz podziękowanie.
Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.           

/Marzena Chudek, Dorota Wojciech/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój