^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Gdyby to dzieci tworzyły kalendarz, 6 grudnia pojawiał by się pewnie niemal codziennie ;) Dzień Świętego Mikołaja to dla dzieci wyjątkowe wydarzenie, nie tylko z powodu prezentów ale także rozpoczynającego się okresu wyczekiwania na Boże Narodzenie. Mikołajkowy nastrój w przedszkolu, wyczuwalny był już za jego progiem. Wszystkie przedszkolaki miały w tym dniu ubrane mikołajkowe czapki a wszędzie rozbrzmiewała mikołajkowa muzyka. Jak co roku nasze przedszkole odwiedził zaprzyjaźniony Mikołaj, który przygotował dla naszych podopiecznych paczki a w nich – dla każdego coś dobrego!
W ramach podziękowania za jego dobroć dzieci z grupy MISIE przygotowały krótkie przedstawienie, a pozostałe grupy odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Dzień upłynął w miłej przyjaznej atmosferze, pełnej radości i niespodzianek.

/Kamila Domka/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój