^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

 Dzień Babci  i Dziadka to wyjątkowy dzień, na który czekają z niecierpliwością dzieci. Przygotowując się na to spotkanie włożyły wiele wysiłku i dużo serca
w przygotowanie zarówno upomink
ów jak i programu artystycznego. Dzieci z grupy MISI przygotowały krótką inscenizację o ZŁOTEJ RYBCE, zaprezentowały również tańce oraz piosenki. Wspólny poczęstunek i serdeczne rozmowy zakończyły nasze spotkanie. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu tej uroczystości. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Grupa I KRASNALE z tej okazji zaprezentowała dla najukochańszych gości przedstawienie  o "Małej, smutnej królewnie" oraz krótki program artystyczny,
w którym chłopcy rewelacyjnie zagrali na instrumentach, a dziewczynki zatańczyły piękny taniec rzeszowski "laskowiak" z pomponami. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć z tych jakże pięknych i wzruszających uroczystości.

/Maria Rak, Halina Piszczek, Ewelina Rolska/

Grupa MISIE - Zobacz zdjęcia...

Grupa KRASNALE - Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój