^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ

            Nasze przedszkole w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom współpracuje z Gminną Biblioteką Publiczną, z której pani Ania z panią Martą co wtorek zaszczycają nas swoja obecnością przychodząc do przedszkola i czytając dzieciom bajki przyniesione z tejże biblioteki.

Panie czytają i pokazują dzieciom obrazki, a następnie sprawdzają czy dzieci uważnie słuchają czytaną treść, która jest dostosowywana odpowiednio do danej grupy wiekowej. Podczas takich spotkań dzieci mają także przypominane zasady korzystania z biblioteki jak również jak obchodzić się z książką nie tylko tą wypożyczaną z biblioteki, ale także tą znajdującą się w przedszkolu oraz domu. Dzięki takiej akcji dzieci są również zachęcane do odwiedzania i korzystania z biblioteki.

/Dorota Wojciech/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój