^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

BEZPIECZNY  PRZEDSZKOLAK

 W dniu 22.09.2017 przedszkolaki odwiedził Pan Policjant Szymon Czysz wraz z Panią Henriettą gościem specjalnym z polsko - niemieckiej wymiany studenckiej. Spotkanie odbyło się pod hasłem "BEZPIECZNY  PRZEDSZKOLAK". Przedstawicielka z grupy KOTKI Ewa Seel przywitała gości w języku niemieckim wierszykiem o przepisach ruchu drogowego. Następnie dzieci wzięły udział w przygotowanych przez Pana Policjanta zajęciach dotyczących bezpieczeństwa na drodze ale nie tylko... Przedszkolaki obejrzały ciekawy filmik i wysłuchały piosenki o światłach drogowych, miały możliwość z dokładnym zapoznaniem się czym dysponuje policjant na służbie (mundur, kajdanki, broń, pałka, itd.), przypomnieli sobie co należy robić w czasie kontaktu z obcym zwierzęciem, oraz ćwiczyli prawidłowe zachowanie się na przejściu dla pieszych.  Spotkanie  zakończyła wizyta sympatycznego, pluszowego Sznupka. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe odblaski, które mają poprawić ich widoczność na drodze.
Dziękujemy Panu Szymonowi Czysz za mile spędzony czas i przypomnienie dzieciom o zasadach, których należy przestrzegać, aby być BEZPIECZNYM  PRZEDSZKOLAKIEM.

/Maria Jaworska-Nowok/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój