^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

MIESIĄC  BIBLIOTEK  SZKOLNYCH

W dniu 19.10.2017r. starszaki z grupy KOTKI i KRASNALE na zaproszenie Pani Honoraty Dyduch wybrały się do Biblioteki Klas Starszych przy szkole podstawowej w  Goczałkowicach - Zdroju. Spotkanie odbyło się z okazji obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych i obfitowało w wiele atrakcji. Gościem specjalnym była Pani pracująca na co dzień w Bibliotece Pedagogicznej w Pszczynie. Przygotowała ona ciekawą prezentację mutimedialną na temat etapów powstawania książki. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach popisując się swoją wiedzą i pomysłowością. Na koniec wystąpiły dziewczyny z Koła Bibliotecznego, zasypując dzieci mnóstwem interesujących zagadek. Przedszkolaki znały oczywiście odpowiedź na każdą z nich. Dzieci otrzymały w nagrodę coś słodkiego oraz drobne upominki. Dziękujemy Pani Honoracie Duduch za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.

/Maria Jaworska-Nowok/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój