^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA W GR. MISIÓW

Ach co to był za dzień - w czwartek 26.10.2017 roku dzieci z grupy " Misie " w poczet prawdziwych przedszkolaków wkroczyły i przysięgę prawdziwego przedszkolaka złożyły : ... " Uroczyście przyrzekamy : Bawić się w przedszkolu grzecznie - wesoło, ale też bezpiecznie . Próbować każdej potrawy , aby mieć siłę do dalszej zabawy . Dzielić się zabawkami z innymi i żyć w zgodzie ze wszystkimi . Rączki mydłem myć dokładnie i " dzień dobry mówić ładnie . Z uwagą słuchać każdego , a zwłaszcza kogoś dorosłego . Być radością taty i mamy bo tak bardzo ich kochamy . " Temu ważnemu wydarzeniu towarzyszyły spore emocje , ponieważ był to nasz pierwszy występ przed tak liczną publicznością - naszymi kochanymi Rodzicami , Panią Dyrektor Przedszkola i Paniami Nauczycielkami . Dzieci zaprezentowały wiązankę wierszyków i piosenek o tematyce przedszkolnej , pasowania na przedszkolaka . Opowiedziały jak to ważne być przedszkolakiem , pocieszały MISIA , który pierwszy raz przyszedł do przedszkola bez mamy i był baaardzo zapłakany - na pociechę jak na prawdziwego przedszkolaka przystało nie zostawiły go i razem z nim zatańczyły i pogimnastykowały się . Uwieńczeniem artystycznego występu był akt pasowania na przedszkolaka . Dyrektor placówki Pani Ewa Chojkowska podchodziła do każdego przedszkolaka z ogromną kolorową kredką , dotykają każdego w ramię wypowiadała słowa - " PASUJĘ CIĘ NA PRZEDSZKOLAKA " . Nie zabrakło uśmiechów , radości z powodu  rodziców obecności ale także pamiątkowych dyplomów i nowego przyjaciela MAŁEGO MISIA ,o którego na pewno ich nowi opiekunowie dobrze zadbają w swoich domach . Nie zabrakło także małego co - nie -co czyli smacznej szarlotki i słodkich witaminowych lizaków . Gratulujemy wszystkim Rodzicom i ich pociechom  , które dołączyły do dumnego grona przedszkolaków ! ! !

/Halina Piszczek/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój