^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

DNI   ADAPTACYJNE   W   GRUPIE   NAJMŁODSZEJ

Końcem sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia zorganizowane dla dzieci, które od września stały się przedszkolakami. Nowoprzyjęte dzieci wraz ze swoimi opiekunami miały możliwość spędzić czas ze swoimi przyszłymi Paniami oraz koleżankami i kolegami z grupy. Po oficjalnym przywitaniu dzieci przeszły do swoich sal, gdzie wychowawczynie miały już dla nich przygotowane atrakcje. Dzieciom z grupy maluszków została nadana nazwa KOTKI i przy tej okazji przedszkolaki otrzymały emblematy kotków ze swoimi imionami. Kotki wzięły udział w zabawach integracyjnych na dywanie, poznały piosenkę, która towarzyszyła im przez kolejne dni. Nie trzeba wspominać, że piosenka  "My jesteśmy kotki dwa" bardzo spodobała się maluszkom i chętnie pokazywały ruchem jej treść. W końcu przyszedł czas na swobodną zabawę, radości nie było końca nie dość, że nowe nieznane jeszcze zabawki to na dodatek rodzic pod ręką gotowy na zabawę. W czasie dni adaptacyjnych dzieci wraz z rodzicami poznały nie tylko swoją salę zabaw oraz znajdujące się w niej kąciki z zabawkami, ale również miały okazję zobaczyć cały przedszkole a nawet mogły pobawić się na placu zabaw, co stanowiło nie lada atrakcję. Pogoda dopisała, humory też więc czekamy na Was drogie przedszkolaki.

/Maria Jaworska-Nowok/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój