^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA GRUPA "KOTKI"

W czwartek 29.11.2018 roku w obecności rodziców oraz Pani Dyrektor Ewy Chojkowskiej, odbyło się uroczyste pasowanie maluszków na przedszkolaki. Spotkanie rozpoczęło się występem dzieci w programie artystycznym "Jestem małym przedszkolakiem". Dzieci zaprezentowały poznane wierszyki i piosenki, a także taniec. Maluszki miały również zadanie do wykonania, "KOTKI" jak na prawdziwe kotki przystało musiały zaprezentować skok przez płotek. Każdy maluszek został pasowany symboliczną kredką na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe legitymacje przedszkolaka, a także tradycyjną "TYTĘ" ze słodyczami jako nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia  a zarazem zachętę do dalszej pracy. Po części oficjalnej nastąpił czas radosnego ucztowania z ukochanymi rodzicami.

/Maria Jaworska-Nowok/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój