^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KOTKÓW

„Dziś dla babci słońce mamy
I całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia.”

W piątek 1.02.2019r. na zaproszenie maluszków z grupy "KOTKI" oraz wychowawczyń do przedszkola przybyli znakomici goście Babcie i Dziadkowie. Po uroczystym przywitaniu gości nastąpiła część artystyczna uroczystości. W bajecznej, zimowej scenerii „KOTKI” zaprezentowały bardzo urozmaicony program artystyczny; śpiewały piosenki i interpretowały je ruchem ciała, mówiły wierszyki i tańczyły.  Nie mogło również zabraknąć życzeń i upominków dla ukochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście nie szczędzili oklasków dla małych artystów, oczywiście brawa były jak najbardziej zasłużone i dodawały skrzydeł przedszkolakom. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Na twarzach zgromadzonych gości malowało się zarazem wzruszenie, jak i poczucie dumy ze swoich pociech.

Po pełnym emocji występie przyszedł czas na słodki poczęstunek, gratulacje oraz wizytę w fotoramce. Dzieci miały okazję sfotografować się ze swoimi bliskimi w specjalnie przygotowanej na tę okazję serduszkowej ramce.

/Maria Jaworska-Nowok/

Zobacz zdjęcia...

 

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój